متن دادخواست اعتراض به قطع حقوق بازنشستگی (به استناد وقوع جرم و بدون حکم مراجع قضایی) و برقراری مجدد آن است از تاریخ قطع مستمری و پرداخت معوقات پرداخت نشده در دیوان عدالت اداری

در شاخه : نمونه دادخواست های مربوط به امور کارکنان دولت در دیوان عدالت اداری - نمونه دادخواست های مربوط به کلیه امور کارکنان دولت


توجه

1- متن دادخواست های ارائه شده منطبق با قانون و با توجه به شرایط هر دعوی تحریر شده است. بنابراین پس از دانلود متن، دریافت کننده بایستی مطابق با خواسته خویش و قبل از ثبت آن در مراجع قضائی و یا دفاتر خدمات الکترونیک آن را ویرایش نماید.

2-پرداخت وجه صرفاً به منزله دریافت متن آن دادخواست است و به هیچ وجه به معنای ثبت دادخواست یا اختیار مدیر سایت در ثبت دادخواست شما نیست ،بنابراین شما بایستی در مواعد مقرر در قانون و پس از دریافت متن پیشنهادی و ویرایش آن، آنرا در مراجع ذیربط قانونی به ثبت برسانید.

3-به دلیل شباهت برخی عناوین دادخواست‌ها ،لطفا در ارسال عنوان دادخواست درج شده برای هر دادخواست دقت لازم و کافی را داشته باشید و ضرورت دارد،عینا عنوان متن مورد نیاز خود را از طریق واتس اپ به شماره 09125253824 یا کلیک بر روی لوگوی سبز رنگ واتس اپ مندرج در صفحه سایت ارسال بفرمایید بدیهی است پس از ارائه کد مربوطه،تغییر نوع دادخواست به هیچ وجه مورد قبول نمی باشد.

4-پس از واریز وجه توسط شما و ارسال کد توسط ما ،وجه پرداختی شما به هیچ عنوان قابل استرداد نیست، بنابراین لطفاً پیش از واریز وجه از درستی تصمیم خود در دریافت متن دادخواست مورد نظرتان اطمینان حاصل نمائید.

5-برای سهولت جستجوی شما، عناوین مختلف در موضوعات مختلف را دسته بندی نمودیم و کاربر می‌تواند با توجه به نیاز خود با کلیک بر روی هر گروه، انواع دادخواست های مرتبط با آن گروه مورد  نیاز خویش را به راحتی بیابد.

6-متون تهیه شده در دادخواست ها تماماً منطبق با قانون، و با زحمات و تلاش فراوان تهیه شده است و استفاده از آن جز برای کاربری که آن را خریداری نموده است شرعاً صحیح نمی باشد.بنابراین عدم رضایت خود را در استفاده دیگران از آن پیشاپیش اعلام می نمائیم.

7-توجه داشته باشید مبالغ اعلام شده برای هر دادخواست به تومان می باشد و شماره کارت نیز جهت واریز وجه

6362-1411-2752-4222

بانک آینده به نام محمدرضا کریمی اعلام می گردد.

 

با احترام و آرزوی موفقیت برای شما

 

 

توجه : با کلیک بر روی لوگوی واتس اپ لطفا عکس فیش واریزی را ارسال نموده تا از همین طریق (واتس اپ) کد دادخواست برای شما ارسال شود و پس از دریافت کد آن را در کادر زیر درج نمایید و سپس با کلیک بر روی بخش (بررسی فایل دادخواست شما) آن را دانلود نمایید.
توجه : لطفا فایل دریافتی را صرفا با مرورگر فایرفاکس دانلود نمایید. ارتباط با واتساپ

قیمت خرید دادخواست برای شما کاربران عزیز : پنج میلیون ریال معادل 500/000 تومان - پس از واریز, شماره و کد دریافت شده را وارد نمایید.
مشاهده صفحه اول وبسایت وکیل دیوان عدالت اداری محمد رضا کریمی


نمونه دادخواست ها