نمونه شکایت از شهرداری به دادستان

در شاخه : وکیل متخصص کمیسیون ماده 100 شهرداری


نمونه شکایت از شهرداری به دادستان09125253824-متن شکایت از شهرداری-شکایت از کارمندان شهرداری-شکایت از کارمند شهرداری- نمونه شکایت از شهرداری

نمونه شکایت از شهرداری به دادستان

دادستان محترم عمومی انقلاب شهرستان....

با درود و احترام

به اطلاع جنابعالی می‌رساند

متاسفانه شهرداری محترم شهر... منطقه... اقدام به صدور پروانه ساختمانی برای پلاک ثبتی... واقع در....به نشانی....برای آقای/خانم.... نموده است متاسفانه مالک/سازنده محترم این ملک با تخلف از قوانین و مقررات شهرسازی و عدم رعایت اصول سه گانه شهرسازی اقدام به شروع ساخت و ادامه عملیات اجرایی احداث بنا نموده است و مخاطراتی را برای ملک اینجانب و همسایگان به عنوان ملک همجوار ایشان ایجاد کرده که برابر نظر کارشناس رسمی دادگستری در شرف وقوع است متاسفانه شهرداری و پلیس ساختمان برخلاف تکالیف مقرر در تبصره ماده 100 قانون شهرداری از ادامه عملیات اجرائی ساخت وی با وصف مراجعات مکرر جلوگیری به عمل نیاورده و ادامه ساخت منجر به بروز خسارت جبران ناپذیری به املاک همجوار اعم از مادی و جانی به بار خواهد آورد لذا تقاضا دارم نسبت به صدور دستور موقت توقف عملیات اجرایی ساخت ملک فوق و الزام شهرداری به صدور تخلفات ساختمانی وی به کمیسیون ماده 100 شهرداری جهت رسیدگی به آن تخلفات مورد خواسته می‌باشد.

به هر حال تنها مرجع رسیدگی به دعاوی مربوط به شکایت از شهرداری ها در دیوان عدالت اداری مستقر در تهران می باشد و در صورت نیاز به استفاده از خدمات وکیل دادگستری متخصص در دعاوی شهرداری و عدم امکان حضور وی در شهر تهران استفاده از این خدمات در تهران جهت تفویص وکالت به وکیل دادگستری به هر دلیل از جمله بعد مسافت طولانی می توانند از طریق دفاتر اسناد رسمی در همان شهر محل سکونت نسبت به تفویض وکالت به نام وی اقدام نموده.

فراموش نگردد تنها وکلائی قادر به وکالت در شکایت از شهرداری و اقدامات و تصمیمات آنها در دیوان عدالت اداری دارند که علاوه بر دارا بودن پروانه وکالت دادگستری تخصص دانش و تجربه لازم در این گونه مسائل را داشته باشند.

اینجانب محمدرضا کریمی متخصص و باتجربه در دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری علاقه و آمادگی خود را جهت وکالت در اینگونه موارد اعلام نموده و امید است با اتکال به خداوند منان و در کنار یکدیگر نسبت به احقاق حقوق شهروندی شما اقدام نمایم .

بدیهی است امکان ارسال مطالب و مدارک از طریق دو پیام رسان تلگرام و واتس آپ برای شما فراهم است و میتوانید قبل از تفویض وکالت و یا مراجعه به اینجانب نسبت به ارسال مدارک خویش به شماره زیر اقدام نموده و پس از بررسی موضوع و امکان طرح دعوا و پیشرفت کار نسبت به پذیرش وکالت شما اقدامات لازم صورت گیرد

با احترام کریمی وکیل پایه یک دادگستری.

این مطلب کاربردی را از دست ندهید : ابطال رای کمیسیون ماده 100 همسایه مجاور

تلفن مستقیم وکیل جهت ارسال مدارک به واتس آپ و تلگرام-09194504079

و همینطور از طریق این لینک مدارک مورد نیاز دعاوی مختلف جهت شکایت در دیوان عدالت اداری را به طور کامل و کاربردی دریافت نمائید.

این مطلب کاربردی را از دست ندهید : جریمه استفاده تجاری از ملک مسکونی


نمونه شکایت از شهرداری به دادستان09125253824 - متن شکایت از شهرداری - شکایت از کارمندان شهرداری
تخلفات شهرداری را به کجا گزارش کنیم09125253824,ما بهترین و جدیدترین قوانین و روشهای کمک به شما در دعاوی اتان را می دانیم کافی است یک بار امتحان کنید و به ما تماس بگیرید

مشاهده صفحه اول وبسایت وکیل دیوان عدالت اداری محمد رضا کریمی


نمونه دادخواست ها